Drużyna Laury


Pomagamy Oliwii

Podczas II edycji półmaratonu pomagaliśmy Laurze Matuszewskiej. Dzięki Laurze, powstała piękna inicjatywa - wsparcie osób potrzebujących przez biegaczy. Podczas III Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur, jednoczymy się ponownie i wspieramy w ramach Drużyny Laury kolejną potrzebującą piotrkowiankę - Oliwię Gotwald.

Gorąco prosimy o zapisywanie się do Drużyny Laury. Dla trzech Pań i Panów mamy wspaniałe puchary i nagrody. Wierzymy, że z Państwa pomocą, dotrzemy do ludzi dobrej woli, a zebrane środki pozwolą nam pomóc w leczeniu Oliwii. Liczymy na Wasze wsparcie Uczestnicy!


Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w zgromadzeniu funduszy na leczenie i rehabilitację Oliwii. Oliwia Gotwald ma 12 lat i jest uczennicą Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Aktualnie przebywa w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ponieważ rozpoznano u niej mięsaka Ewinga i zakwalifikowano ją do chemioterapii. Terapia tego rodzaju nowotworu jest długotrwała. Dziewczynka potrzebuje środków na leczenie oraz rehabilitację. Prosimy o wsparcie Oliwki.

Serdecznie prosimy o wsparcie dobrowolną kwotą darowizny na konto Fundacji Nie Ma Czasu.

Informujemy, że w czasie trwania III Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego, będzie odbywała sie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Oliwki. Wolontariusze ze skarbonkami bedą przyjmować datki.

Pomóc można wpłacając dowolnej wysokości darowiznę:
Nr konta w PKO Bank Polski SA: 33 1020 3916 0000 0002 0252 4940
Tytuł przelewu: Gotwald Oliwia - leczenie i rehabilitacja
Fundacja "Nie Ma Czasu", ul. Sulejowska 10, 97-300 Piotrków Trybunalski


Sponsorem akcji:

Główny sponsor akcji Drużyna Laury